اکسس پوینت

همانطور که میدانیدتکنولوژی وای فایدر سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. امروزه استفاده از این فناوری برای همه کسب و کارها و ادارات امری حیاتی به حساب می اید. اما شاید ندانید که این فناوری تقریبا یکپارچه نیست، مخصوصاً وقتی که صحبت از مشاغل می شود. فضاهای اداری بزرگ با ترافیک زیاد معمولاً برای حل مشکل عدم یکپارچگی ازاکسس پوینتیا به عبارتینقاط دسترسی وای فایاستفاده می کنند.

اکسس پوینت هادارای یک عملکرد مرکزی هستند، آنها تمامی سیگنال های رادیویی را دریافت و ارسال می کنند که در اکثر مواردی که در شبکه های کامپیوتری می باشند سیگنال های وای فای را نیز شامل می شود. معمولا ازاکسس پوینت هایا به اختصار AP ها در شبکه های کوچک و یا شبکه های عمومی اینترنتی برای ایجاد Hot Spot استفاده می شود.

ایننقاط دسترسیمعمولاً در یک دفتر یا ساختمان بزرگ یک شبکه محلی بی سیم یا WLAN ایجاد می کند. یکنقطه دسترسیمیتواند از طریق کابل اترنت به یکروتر،سوئیچ شبکهیاهابمتصل می شود و یک سیگنال Wi-Fi را به یک منطقه تعیین شده ارسال می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید دسترسی Wi-Fi را در قسمت پذیرش شرکت خود فعال کنید اماروتردر محدوده دسترسی ندارید، می توانید یکاکسس پوینتنزدیک میز پذیرش نصب کرده و یک کابل اترنت را از طریق سقف به اتاق سرور منتقل کنید.

برای مشاهده ی ادامه ی توضیحات مقاله رویاکسس پوینتکلیک نمایید.

اکسس پوینت

های ,یک ,پوینت ,شبکه ,دسترسی ,اکسس ,می شود ,اکسس پوینت ,شبکه های ,می کند ,سیگنال های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله پاورپوینت فصل ۳ حسابداری مدیریت استراتژیک محمد نمازی poonehiyplus وبلاگ تخصصی فیلم و سریال LABOUM مرجع پروژه و پایان نامه دانشجویی asemanekawir کربلایی جلال قلعه ای kiyafile یادگاری 95 دانلود سرا